BLOGLAR

Biltek Tasarım Logo Halka
 • TEMMUZ182022

  Başarılı Olmanın Sırrı Nedir?

  Bir önceki yazımızda başarının tanımı nedir? Sorunu cevaplamaya çalışmıştık. Bu yazımda başarıya giden yolda neler yapılabilir? Sorunusun cevaplamaya çalışacağız.

  devamını oku
 • TEMMUZ052022

  Ahmet Şerif İzgören Kimdir?

  Şahsi düşünceme göre çoğu eğitimci yazardan farklı bir hitabı var. İnsanlığa dokunma derdi, insanın gelişmesi, eğitilmesi ve ülkenin tamamen milli kalkınması derdine kendisini adayan bir yazar, bir aile babasıdır. Organik tarıma, eğitime, yerli markalaşmaya verdiği önemle çoğu vatandaşın yüreğine taht kurdu.

  devamını oku
 • TEMMUZ012022

  Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Nedir?

  6331 sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğince, az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfında bulunan işletmelerin, çalışanlarına aldırması gereken zorunlu eğitim türüdür.

  devamını oku
 • HAZİRAN302022

  Kitap Sayfaları

  Kitap sayfaları, biz insanların hayatını değiştiren, motivasyon ile güçlendiren, hedef ile başarıya ulaştıran her yazının ana vatanıdır. Tarih, bilim, roman, edebiyat yazıları ve aklınıza gelebilecek bütün kitaplar biz insanlar için çok değerli bir hazinedir. Okuyup, anladıktan sonra, hayatımızın ne kadar değiştiğini anlamanız çok uzun süre almayacaktır. Okuyun, yeter ki okuyun!

  devamını oku
 • HAZİRAN292022

  Başarının Tanımı Nedir?

  Başlamadan, kazanç ya da yetenek ayağımıza gelmiyor. İnanmakla başlar, çaba ile yoğrulur, başarı ile son bulur. Başarısız dahi olsan o yolun yanlış olduğunu öğrenerek o başarıyı yakalamış olursun.

  devamını oku
 • HAZİRAN282022

  Profesyonel Kariyer Nedir?

  Kişinin mevcut durumunu, kısmen de olsa planlamasını yaptığı bir konuma taşımak için yaptığı özverili çalışmanın sonucunda istediği konumun biraz daha ilerisine gitme faaliyetleridir.

  devamını oku
 • HAZİRAN242022

  Doğan Cüceloğlu Kimdir?

  DOĞAN CÜCELOĞLU, İstanbul Üniversitesi pisikoloji bölümünden mezun olduktan sonra ABD' de Illinois Üniversitesi'nde Bilişsel Psikoloji (algılama, düşünme, iletişim) alanında doktorasını yaptı. 

  devamını oku
 • HAZİRAN232022

  İnanç Sistemi Nedir?

  İnanç sistemi, kişiye huzur verdiren bir olgudur. Bir şeye inanmak kadar insanı huzura erdiren bir şey yoktur. 

  devamını oku