İLETİŞİM

Biltek Tasarım Logo Halka
 • AĞUSTOS312022

  Kurumlarda ideal kurum içi iletişim nasıl olmalıdır?

  Şirketler hayatlarını sürdürebilmek için kar etmeleri gerekmektedir. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş iseniz vakıf, dernek buna benzer kurumlar örnek olacaktır. Kurum için iletişimde en önemli kavram, samimi duygular olmasıdır.

  devamını oku
 • AĞUSTOS052022

  İnsan İlişkileri ve İletişim

  İnsanların birbirleri arasında sözlü ya da sözsüz gerek beden dili gerek konuşarak etkileşim içinde olmalarında insanlar arası iletişim denir. İnsanları yaşamlarını sürdürebilmek için zorunlu ya da isteyerek iletişim içinde olmaları gerekmektedir.

  devamını oku
 • AĞUSTOS032022

  Etkili İletişim Nedir?

  Hayatımız boyunca, doğumumuzdan, ölümümüze kadar sürekli iletişim içinde oluruz. Etkili bir iletişim, iyi bir dinleyici olmaktan geçer. Karşı tarafı, ne kadar iyi dinlersek, o kadar verimli sonuçlar alırız. İletişim, gerek hayvanlar, gerek insanlar için vazgeçilmez olmuştur. İletişim, genel anlamda kişinin sözlü ya da yazılı, duygu ve düşüncelerini karşı tarafa sağlıklı bir şekilde yansıtmasına denir.

  devamını oku
 • HAZİRAN172022

  Doğru İletişim Kurma Teknikleri

  İyi bir iletişim her zaman, iyi bir dinleyici olmaktan geçiyor. Çoğu iletişim çatışmalarının altında anlayışsızlık yatıyor. Her insan kendi tarafından baktığı kadar haklıdır.

  devamını oku